Dragi clienți va informam ca in perioada 02.08.2025 – 08.08.2025 echipa noastră este în concediu. Comenzile plasate vor fi onorate în cel mai scurt timp după aceasta perioada. Vă mulțumim pentru înțelegere!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Caracteristici Bec H11 Osram Cool Blue Intense:
130,00 lei
Stoc epuizat
| Producător | Osram |
|---|---|
| Gamă | Cool Blue Intense |
| Tehnologie | Halogen |
| Tip bec | H11 |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 55 W |
| Versiune conector | PGJ19-2 |
| Temp. culoare | 3850K |
| Cantitate ambalaj | 2 buc. |
| Tip lumină | Vizibilitate și stil |
Stoc epuizat
Filtru