Descriere
Set 2 Becuri P21/5W Philips Vision
-
Luminozitate cu 60% mai puternică față de becurile standard
-
Crește vizibilitatea cu 25 metri față de un bec obișnuit
-
De performață și calitate înaltă, similară cu cea a becurilor OEM
Dragi clienți va informam ca in perioada 02.08.2025 – 08.08.2025 echipa noastră este în concediu. Comenzile plasate vor fi onorate în cel mai scurt timp după aceasta perioada. Vă mulțumim pentru înțelegere!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Caracteristici Bec P21/5W Philips Vision Plus +60%
25,00 lei
În stoc furnizor
| Producător | Philips |
|---|---|
| Gamă | Vision Plus +60% |
| Tehnologie | Incandescent |
| Tip bec | P21/5W |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 21/5 W |
| Versiune conector | BAY15d |
| Cantitate ambalaj | 2 buc. |
| Tip lumină | Vizibilitate și stil |
Filtru