Descriere
Bec D3S Neolux Standard
-
Lumină albă și strălucitoare
-
Fascicul de lumină focalizat
-
Culoarea și intensitatea luminii creează un efect de lumină naturală
-
Durată lungă de viață
-
Calitate bună datorită tehnologiei germane
Dragi clienți va informam ca in perioada 02.08.2025 – 08.08.2025 echipa noastră este în concediu. Comenzile plasate vor fi onorate în cel mai scurt timp după aceasta perioada. Vă mulțumim pentru înțelegere!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
205,00 lei
În stoc furnizor
| Producător | Neolux |
|---|---|
| Gamă | Standard |
| Tehnologie | Xenon |
| Tip bec | D3S |
| Tensiune | 42 V |
| Puterea nominală | 35 W |
| Versiune conector | PK32d-5 |
| Temp. culoare | 4300K |
| Cantitate ambalaj | 1 buc. |
| Tip lumină | Standard |
Stoc epuizat
Filtru