Dragi clienți va informam ca in perioada 02.08.2025 – 08.08.2025 echipa noastră este în concediu. Comenzile plasate vor fi onorate în cel mai scurt timp după aceasta perioada. Vă mulțumim pentru înțelegere!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Caracteristici bec P21W Osram LEDriving SL
Atenție! Becurile LED ce sunt montate pe exteriorul mașinii nu sunt omologate pentru drumurile publice.
92,00 lei
În stoc furnizor
| Producător | Osram |
|---|---|
| Gamă | LEDriving |
| Tehnologie | LED |
| Tip bec | P21W |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 2 W |
| Versiune conector | BA15s |
| Temp. culoare | 6000K |
| Cantitate ambalaj | 2 buc. |
| Canbus | Fără anulare eroare bord |
| Tip lumină | Lumină puternică |
În stoc furnizor
Filtru