Dragi clienți va informam ca in perioada 02.08.2025 – 08.08.2025 echipa noastră este în concediu. Comenzile plasate vor fi onorate în cel mai scurt timp după aceasta perioada. Vă mulțumim pentru înțelegere!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Caracteristici Osram Original H27W/1
28,00 lei
În stoc furnizor
| Producător | Osram |
|---|---|
| Gamă | Original |
| Tehnologie | Halogen |
| Tip bec | H27W/1 |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 27 W |
| Versiune conector | PG13 |
| Cantitate ambalaj | 1 buc. |
| Tip lumină | Standard |
În stoc furnizor
Filtru