| Producător | Osram |
|---|---|
| Gamă | Night Breaker +200% |
| Tehnologie | Halogen |
| Tip bec | H4 |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 75/68 W |
| Versiune conector | P43t |
| Temp. culoare | 3900K |
| Cantitate ambalaj | 1 buc. |
| Tip lumină | Lumină puternică |
Dragi clienți va informam ca in perioada 02.08.2025 – 08.08.2025 echipa noastră este în concediu. Comenzile plasate vor fi onorate în cel mai scurt timp după aceasta perioada. Vă mulțumim pentru înțelegere!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
60,00 lei
Stoc epuizat
| Producător | Osram |
|---|---|
| Gamă | Night Breaker +200% |
| Tehnologie | Halogen |
| Tip bec | H4 |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 75/68 W |
| Versiune conector | P43t |
| Temp. culoare | 3900K |
| Cantitate ambalaj | 1 buc. |
| Tip lumină | Lumină puternică |
Filtru