Dragi clienți va informam ca in perioada 02.08.2025 – 08.08.2025 echipa noastră este în concediu. Comenzile plasate vor fi onorate în cel mai scurt timp după aceasta perioada. Vă mulțumim pentru înțelegere!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Caracteristici:
Atenție! Becurile LED ce sunt montate pe exteriorul mașinii nu sunt omologate pentru drumurile publice.
27,00 lei
În stoc furnizor
| Producător | Osram |
|---|---|
| Gamă | LEDriving |
| Tehnologie | LED |
| Tip bec | C5W |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 0.6 W |
| Versiune conector | SV8.5-8 |
| Temp. culoare | 6000K |
| Cantitate ambalaj | 1 buc. |
| Canbus | Fără anulare eroare bord |
| Tip lumină | Lumină puternică |
Filtru