| Producător | Osram |
|---|---|
| Gamă | Original |
| Tehnologie | Incandescent |
| Tip bec | P21/5W |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 46163 W |
| Versiune conector | BAY15d |
| Temp. culoare | 2800K |
| Cantitate ambalaj | 2 buc. |
| Tip lumină | Standard |
Fii fără griji!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Fii fără griji!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Fii fără griji!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
produs
Loading...

0,00 lei
Stoc epuizat
Loading...
Produse similare
-
-
Stoc epuizat
143,00 lei -
-
În stoc furnizor
134,00 lei




