| Producător | Osram |
|---|---|
| Gamă | Original |
| Tehnologie | Incandescent |
| Tip bec | P21W |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 21 W |
| Versiune conector | BA15s |
| Temp. culoare | 2800K |
| Cantitate ambalaj | 2 buc. |
| Tip lumină | Standard |
Fii fără griji!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Fii fără griji!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Fii fără griji!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Set 2 Becuri P21W Osram Original, 12V, 21W
Loading...

Set 2 Becuri P21W Osram Original, 12V, 21W
0,00 lei
Stoc epuizat
Loading...




