Descriere
Bec D5S Philips Vision
- Luminozitate cu 30% mai puternică față de becurile standard
- Crește vizibilitatea cu 10 metri față de un bec obișnuit
- Au o calitate similară cu cea a becurilor OEM
Dragi clienți va informam ca in perioada 02.08.2025 – 08.08.2025 echipa noastră este în concediu. Comenzile plasate vor fi onorate în cel mai scurt timp după aceasta perioada. Vă mulțumim pentru înțelegere!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Caracteristici Bec D5S Philips Vision:
786,00 lei
Stoc epuizat
Bec D5S Philips Vision
| Producător | Philips |
|---|---|
| Gamă | Vision |
| Tehnologie | Xenon |
| Tip bec | D5S |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 35 W |
| Versiune conector | PK32d-7 |
| Temp. culoare | 4300K |
| Cantitate ambalaj | 1 buc. |
| Tip lumină | Vizibilitate și stil |
Filtru