Dragi clienți va informam ca in perioada 02.08.2025 – 08.08.2025 echipa noastră este în concediu. Comenzile plasate vor fi onorate în cel mai scurt timp după aceasta perioada. Vă mulțumim pentru înțelegere!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
Caracteristici Bec HB4 Osram Cool Blue Intense:
91,00 lei
Stoc epuizat
| Producător | Osram |
|---|---|
| Gamă | Cool Blue Intense |
| Tehnologie | Halogen |
| Tip bec | HB4 |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 51 W |
| Versiune conector | P22d |
| Temp. culoare | 4200K |
| Cantitate ambalaj | 2 buc. |
| Tip lumină | Vizibilitate și stil |
Filtru