| Producător | Neolux |
|---|---|
| Gamă | Standard |
| Tehnologie | Incandescent |
| Tip bec | C5W |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 5 W |
| Versiune conector | SV8.5-8 |
| Cantitate ambalaj | 2 buc. |
| Tip lumină | Standard |
Dragi clienți va informam ca in perioada 02.08.2025 – 08.08.2025 echipa noastră este în concediu. Comenzile plasate vor fi onorate în cel mai scurt timp după aceasta perioada. Vă mulțumim pentru înțelegere!
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
După comandă te sunăm pentru a confirma modelul mașinii, ca să primești exact ștergătoarele dedicate autovehiculului tău.
6,00 lei
În stoc
| Producător | Neolux |
|---|---|
| Gamă | Standard |
| Tehnologie | Incandescent |
| Tip bec | C5W |
| Tensiune | 12 V |
| Puterea nominală | 5 W |
| Versiune conector | SV8.5-8 |
| Cantitate ambalaj | 2 buc. |
| Tip lumină | Standard |
Filtru